godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo

AKCJA RAZEM NA ŚWIĘTA

 Szanowni Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły

    Czas pandemii koronawirusa jest dla wielu, zarówno chorych jak i zdrowych osób czasem próby. Dla tych, którzy dodatkowo pozostają w zamknięciu i nie mogą spotykać się nawet z najbliższą rodziną ten rok jest szczególnie trudny. 

   W odpowiedzi na akcję MEN "Razem na Święta" oraz inicjatywę Starostwa Powiatowego w Kępnie w porozumieniu z dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Rzetni oraz we współpracy z Radą Rodziców Szkoły Podstawowej w Rychtalu serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi dobrego serca do włączenia się w akcję pomocy. Organizujemy zbiórkę darów w postaci: słodycze, owoce, kawa, herbata, kosmetyki ( dezodoranty, kremy, pianki do golenia) itp. Produkty powinny być nowe, oryginalnie zapakowane z aktualnym terminem przydatności. Prosimy o dostarczenie ich do głównego budynku szkoły ( ul. Kępińska 13 ) i umieszczenie w wyznaczonym miejscu do 18 grudnia 2020 roku. Z zebranych darów powstaną paczki, które w Święta zostaną przekazane pensjonariuszom DPS w Rzetni.

   Każdy może zostać Świętym Mikołajem i zrobić wyjątkowy prezent starszej osobie.

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK