godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo

Disco- Ognisko

       18 czerwca 2024 roku na boisku szkolnym miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Z inicjatywy RSU odbyło się Disco-Ognisko dla wszystkich uczniów klas 1-8. Każdy z uczniów mój skosztować pysznej kiełbasy z grilla, domowego ciasta oraz lodów. Największym jednak hitem okazała się domowej roboty, zimna lemoniada, po którą ustawiały się tłumy milusińskich.
Ponadto uczennice klasy 7a zapewniły świetną zabawę wszystkim uczestnikom imprezy. Można było zatańczyć Belgijkę, makarenę, a nawet kaczuszki. Były rozgrywki piłkarskie, przeciąganie liny, no i oczywiście gra w dwa ognie. W czasie między zabawami uczniowie spędzali czas na rozmowach i spełnianiu swoich hobby- były wodne tatuaże, gry karciane, gra w badmintona a nawet szydełkowanie!
Spotkanie to okazało się niezwykłym sukcesem, dlatego też na stałe wpisze się w kalendarz naszej szkoły! Zresztą zobaczcie sami!

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK