godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo

KIERMASZ CIAST - 29 STYCZNIA 2023R

       29 stycznia 2023r. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zbierane będą środki na walkę z sepsą, a dokładniej na zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii i wirusów, którymi zakażenie może prowadzić do sepsy. Pierwszy raz w historii, urządzenia, które będą zakupione, są dedykowane nie konkretnej grupie wiekowej, tylko wszystkim, którzy będą ich potrzebować! Zakupiony sprzęt trafi do około 80 laboratoriów mikrobiologicznych na terenie całej Polski. 

Uczniowie z  Rady Samorządu Uczniowskiego przy Szkole Podstawowej w Rychtalu zgłosili gotowość do pracy i zostali zarejestrowanymi wolontariuszami WOŚP!

Jak co roku, podczas Finału WOŚP odbędzie się tradycyjna kwesta na ulicach Rychtala oraz przy kościele w Rychtalu po mszach św. Wolontariusze wyposażeni w tekturowe puszki będą zbierać datki, oraz rozdawać kultowe naklejki w kształcie serduszka — loga Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Dodatkowo w tym dniu odbędzie się kiermasz ciast, z którego dochód przekazany będzie  na WOŚP. Kiermasz będzie miał miejsce w budynku GOK-u w dniu Finału WOŚP w godz. od 9.00 - 13.00. 

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK