godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo
NAZWA_SZKOLY_ALT_LOGO

KONKURS OZE

OGŁASZAMY KONKURS!!!

 

  1. Konkurs ekologiczny dla dzieci i młodzieży promujący OZE Odnawialne Źródła Energii pt. „CZTERY PORY ROKU Z OZE” dla klas IV-VI szkół podstawowych

 

  1. Konkurs ekologiczny dla dzieci i młodzieży promujący OZE pt. „CZTERY PORY ROKU Z OZE” dla klas VII-VIII szkół podstawowych

         Konkursy pt. „CZTERY PORY ROKU Z OZE” mają na celu edukację i podnoszenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży uczęszczających do szkół podstawowych.

Konkurs skierowany do uczniów klas IV - VI szkół podstawowych polega na wykonaniu pracy plastycznej w formie plakatu na temat promowania odnawialnych źródeł energii, nawiązującego do nazwy „CZTERY PORY ROKU Z OZE” oraz do swojego regionu.

Uczniowie klasy VII-VIII szkół podstawowych w ramach Konkursu mają za zadanie wykonać pracę różną techniką w formie kalendarza i także na temat promowania odnawialnych źródeł energii nawiązującego do ww. nazwy Konkursu i swojego regionu.

 

         Kapituła Konkursów dokona wyboru najlepszych prac na podstawie którego Zarząd Województwa Wielkopolskiego w 2020 roku przyzna pięć I, II i III miejsc w każdym z Konkursów z każdego subregionu Wielkopolski (kaliskiego, konińskiego, leszczyńskiego, pilskiego, poznańskiego). Laureaci otrzymają dyplomy oraz wartościowe nagrody rzeczowe, a szkoły z których pochodzą nagrodzeni uczniowie otrzymają nagrody finansowe w wysokości za: I miejsce – 1500 zł brutto, II miejsce – 1000 zł brutto, III miejsce – 500 zł brutto.


         Zgodnie z regulaminami konkursów, prace - maksymalnie 3 w każdym z nich, zgłaszać mogą dyrektorzy szkół podstawowych z terenu Wielkopolski. Nabór zgłoszeń trwa do dnia 3 kwietnia 2020 r.

 

  Prace w naszej szkole można zgłaszać do dnia 31 marca 2020.

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK