godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Kępińskiego w Siatkówce Plażowej.

      Miło nam poinformować, że drużyna chłopców Naszej Szkoły zajęła 1 miejsce w Mistrzostwa Szkół Podstawowych Powiatu Kępińskiego w Siatkówce Plażowej. Zawody odbyły się w Kuźnicy Trzcińskiej. Szkołę naszą w kategorii chłopców reprezentowały dwa zespoły: Jakub Skiba i Artom Palamarchuk /1/ oraz  Oliwier Lipski i Ksawery Kałus /4/. To właśnie pierwsza dwójka zajęła pierwsze miejsce, natomiast para druga uplasowała się na miejscu czwartym.

Dzień wcześniej bo 8 maja br., w rozgrywkach tego samego szczebla wzięły udział dziewczęta ze szkół podstawowych powiatu kępińskiego. Zespół w składzie Gabriela Tomicka i Emilia Machowska zajął czwarte miejsce w tych rozgrywka, a dziewczęta: Lena Kuropka i Emilia Janicka zajęły miejsce piąte.

Reprezentantom serdecznie dziękujemy za osiągnięcie bardzo dobrych wyników, a parze  Jakub Skiba i Artom Palamarchuk życzymy dalszych sukcesów w zawodach rejonowych, które odbędą się w Kaliszu. Tym razem jednak chłopcy będą reprezentować nie tylko  naszą szkołę, ale i także cały powiat.

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK