godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo

ZAPROSZENIE NA FESTIWAL GIER PLANSZOWYCH

Kępiński Klub Gier Planszowych oraz Stowarzyszenie Kulturalne Euro-Art
wraz z wolontariuszami

zapraszają nauczycieli, uczniów i rodziców
na 7. edycję Festiwalu Gier Planszowych.

11 września (sobota), w godzinach 10:00-20:00
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Kępnie (wejście od strony dziedzińca).
Wstęp bezpłatny.

Podczas wydarzenia obowiązuje reżim sanitarny.

 

Gości festiwalu wprowadzimy w magiczny świat gier planszowych, karcianych oraz fabularnych o najrozmaitszej tematyce, czasie rozgrywki i poziomie trudności. Warto podkreślić edukacyjne walory gier planszowych: nie tylko w zakresie rozwijania wiedzy i sprawności psychomotorycznej, lecz także kompetencji społecznych dzieci i młodzieży.

Podczas wydarzenia wolontariusze pomogą wypożyczyć grę odpowiednią do potrzeb, wesprą proces zapoznawania się z zasadami oraz zaproszą do udziału w atrakcjach. 

Inny rodzaj oferty dla dzieci, młodzieży i dorosłych to gry fabularne (tzw. RPG). Ich ideą jest odgrywanie przez uczestników ról i przeżywanie przygód  pod wodzą mistrza gry w konkretnym świecie tzw. uniwersum. Realia gry mogą bazować na znanych i lubianych książkach, filmach itp. Osoby zainteresowane zapraszamy do zapisów na Facebooku: profil „RPG Planszostrada" lub poprzez e-mail zwrotny na adres: planszostrada@wp.pl.

Proponujemy także uczestnictwo w turniejach planszowych w gry z łatwymi do wytłumaczenia zasadami oraz z atrakcyjnymi nagrodami. Zapisy na turnieje odbywać się będą podczas trwania festiwalu.

Ponadto sklep Marajo z Wrocławia zapewni na miejscu szeroką ofertę gier planszowych. Fachowy doradca pomoże Państwu wybrać odpowiednią grę dla siebie lub placówki.

Wszelkie informacje bieżące przedstawiamy w sekcji „Dyskusja" pod specjalnie utworzonym wydarzeniem pn. „Planszostrada - VII Kępiński Festiwal Gier Planszowych" na naszej stronie „Planszostrada" na Facebooku (link)

https://www.facebook.com/events/169071808647516/?active_tab=discussion

Z poważaniem,

Ewa i Marcin Szalkowie Planszostarda

*Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu wydarzenia w związku z wystąpieniem nieprzewidzianych okoliczności.
--
Marcin Szalek, Ewa Szalek │ Planszostrada 
tel. 601 950 559, 697 297 833
ul. Berwińskiego 8/4, 63-600 Kępno

https://www.facebook.com/planszostrada/?ref=bookmarks

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK