godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo
NAZWA_SZKOLY_ALT_LOGO

BohaterON – włącz historię!

Po raz drugi nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji BohaterON – włącz historię!

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.

W tym roku, współpracując także z Urzędem Gminy w Rychtalu, udało się przesłać prawie 200 kartek z życzeniami i podziękowaniami dla Żołnierzy Powstania Warszawskiego!

Nasi uczniowie zdobywali wiedzę o przebiegu Powstania Warszawskiego na specjalnie w tym celu przygotowanych zajęciach prowadzonych przez Wychowawców klas. Do pracy wykorzystano materiały udostępnione przez BohaterON – włącz historię! oraz scenariusze, filmy i prezentację multimedialną przygotowane przez Nauczycieli ze Szkoły podstawowej imienia Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu.

Zapraszam do zapoznania się z fotorelacją!

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za zaangażowanie!

Patrycja Staszczyk.

 

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK