godło

Szkoła Podstawowa
im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu
ul. Kępińska 13, 63-630 Rychtal

logo

Egzamin na kartę rowerową uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej im. Ojca Konrada Stolarka w Rychtalu.

W dniu 6 czerwca 2022 r., w naszej szkole, uczniowie klas czwartych, przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Do egzaminu składającego się z części praktycznej i części teoretycznej przystąpiło łącznie 26 uczniów. Egzamin odbywał się pod przewodnictwem aspiranta sztabowego Przemysława Jędrysiaka oraz nauczyciela techniki Piotra Nasiadka. Uczniowie przygotowywali się do tego ważnego momentu przez niemal cały rok szkolny, ucząc się wiedzy i zdobywając umiejętności z zakresu ruchu drogowego. Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie zdali egzamin na kartę rowerową. Jak podkreśla pan aspirant, poziom umiejętności pokonywania trasy rowerowej i wiedzy z zakresu ruchu drogowego uczniów, był bardzo wysoki.

            Na zakończenie pan policjant podziękował wszystkim zdającym, życząc przede wszystkim uważnej jazdy po drogach publicznych i szerokiej drogi. Uczniowie wraz z opiekunem grupy zdających, bardzo serdecznie dziękują rodzicom za wsparcie organizacji egzaminu. Po ciężkiej i wyczerpującej pracy dzieci, przygotowany przez rodziców posiłek pozwolił na zregenerowanie sił i radosny powrót do domu ze słowami na ustach - hurra, zdałem/łam!

Karta rowerowa dla uczniów zostanie wydana w dniu uroczystego zakończenia roku szkolnego, 24 czerwca 2022 r.

powrót
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony wyrażasz tym samym zgodę na to, że będziemy używać cookies OK